SOSYAL GÜVENLİK UZMANLARI DERNEĞİ

Başkan Sayın Yadigar Gökalp İlhan Sosyal Güvenlik Uzmanlarını Kabul Etti

 

 

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan kısa adı SGUZ olan Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

 

Çeşitli birimlerde yer alan Sosyal Güvenlik Uzman ve Uzman Yardımcılarının Başkan Gökalp İlhan’a Kurumdaki faaliyetlerine ilişkin brifing verdiği ziyarette, Gökalp İlhan, sosyal güvenlik uzmanlarının SGK’ya giriş ve Kurum içi uzmanlığa geçiş aşamalarında yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgi aldı.

 

Ziyarette konuşan Başkan Gökalp İlhan, SGK’nın yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde Sosyal Güvenlik Uzman ve Uzman Yardımcılarının önemli bir rolü olduğunu belirterek, süreçte bir takım sıkıntılar yaşanabileceğini ancak zaman içerisinde busıkıntıların çözüleceğini kaydetti.

 

Toplantıda söz alan Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcısı ve Başkan Danışmanı Onur Öztürk ise SGUZ Derneği tarafından gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında Başkan Gökalp İlhan’a bilgi verdi.

 

Ziyarete SGK Başkan Danışmanı Selim Gürlevik, Başkan Danışmanı Onur Öztürk, SGUZ Derneği Yönetim Kurulu adına Veli Ağören, Ahmet Yalçın Yalçınkaya, Zübeyde Bilgi,Faruk Kahvecioğlu, Muhammed Taha Sökücü, Abdülkadir Kulu, Yılmaz Akkoyun, TolgaBal, Çağlar Mızrak, Fatma Kılıç ile Mustafa Şeref İscan katıldı.