SOSYAL GÜVENLİK UZMANLARI DERNEĞİ

Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sn. Yavuz Selim AYAZ Ziyareti

 

 

Dernek Yönetim Kurulumuz 01/03/2013’de SGK Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sn. Yavuz Selim AYAZ’ı makamında ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren ziyarette Sn. Ayaz Sosyal Güvenlik Uzman/Uzman Yardımcılarına Müşavirliğin çalışmaları hakkında bilgiler vererek önemli tavsiyelerde bulundu.

 

AYAZ: Kurumumuzun imajı her geçen gün daha iyiye gidiyor.

 

Bugün basında çıkan haberlere baktığımızda %90 civarında olumlu haber yayımlandığını görüyoruz. Bu durum anketlerde de kendini gösteriyor. Her geçen gün daha iyi bir Kurum olma yönünde adımlar atıyoruz.

 

AYAZ: Her kademede yer alan personel değerlidir.

 

Bu Kurumun her bir personeli bizim için değerlidir. Her personel buraya katkı sağlamak için var, Sosyal Güvenlik/Uzman ve Uzman Yardımcılarının bu noktada önemli bir yeri var. Sosyal Güvenlik Uzman/Uzman Yardımcıları her kademedeki personelimiz ile uyumlu çalışarak büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

 

AYAZ: Kim olursa olsun kapım herkese açık.

 

Mesleği unvanı ne olursa olsun kapım herkese açık bu Sosyal Güvenlik Uzman/Uzman Yardımcıları için de geçerli. Derneğinizle ilgili her türlü faaliyette ve çalışmalarda yardıma her zaman hazırım.

 

Ziyarette dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Turgay Erol derneğimizce hazırlanan Sosyal Güvenlik Temel Eğitimi haber metnini Sn. AYAZ’a sundu.

 

Ziyarete dernek Yönetim Kurulu adına üyeler;  Ahmet Yalçın YALÇINKAYA, Zübeyde BİLGİ, Yılmaz AKKOYUN, Çağlar MIZRAK ve Fatma KILIÇ yer aldı.