SOSYAL GÜVENLİK UZMANLARI DERNEĞİ

Yönetim Kurulu Eski Üyelerimize Plaket Sunulmuştur

Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği, bir önceki Yönetim Kurulunda bulunup görevleri devam etmeyen Yönetim Kurulu eski üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

 

Yönetim Kurulu eski üyelerinden Sayın Çağlayan DÖNE, Sayın Selim DAĞLIOĞLU, Sayın Özdemir BAYRAKTAROĞLU ve Sayın Ahmet Hilmi SEZER’e Derneğimize katkılarından dolayı plaket sunulmuştur. Yönetim Kurulu eski üyelerimize plaketlerini Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Yalçın YALÇINKAYA ve Yönetim Kurulu Başkanvekilimiz Ayça ALTINDAL takdim etmiştir.

 

Dernek Başkanı YALÇINKAYA, plaket alan meslektaşlarını kıymetli katkılarından dolayı kutladı ve başarılı bir meslek hayatı temennisinde bulundu. Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneğinin bugünlere gelmesinde çok sayıda meslektaşının katkısının olduğunu ifade eden YALÇINKAYA, "Derneğimizin faaliyetleri yalnızca Yönetim Kurulunda yer alan üyelerimizle değil tüm üyelerimizin aktif katılımı ve desteğiyle gerçekleştirilmektedir. Mesleğimize ve Derneğimize yönetim kurulunda katkı sunan üyelerimiz ümit ediyorum ki bu desteği daha güçlü bir şekilde vermeye bundan sonra da devam edecektir. Biz bu görevleri bir bayrak yarışı olarak görmüyoruz. Biz birlikte koşmaya devam ediyoruz" dedi.